İSTANBUL VALİSİ ALİ YERLİKAYA’DAN GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNE ZİYARET

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi tarafından İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) projesi kapsamında yeniden yapılan Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti.

İstanbul Vali Ali Yerlikaya, İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi tarafından yürütülen, İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) kapsamında yeniden yapımı gerçekleştirilen ve önümüzdeki günlerde açılacak olan Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret etti ve incelemelerde bulundu.

Yeşil bina standartlarına uygun, özgün tasarımıyla göz dolduran Göztepe Eğitim ve Araştıma Hastanesine ziyarette bulununan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, kendisine eşlik eden İPKB Direktörü Kazım Gökhan Elgin’den bilgiler aldı. Yerlikaya ve Elgin projenin geleceği hakkında istaşerelerde bulundular.

2 fazda yapılması planalanan Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesinin 1. fazınının bu ay sonuna doğru hizmete girmesi planlanıyor.